Технології

Microsoft назвала Windows 10 останньою версією ОС

На конференції Ignite Джеррі Ніксон (Jerry Nixon), представник Microsoft, зробив несподівану заяву. Він сказав, буквально, що Windows 10 є останньою версією Windows (Windows 10 is the last version of Windows”). Як виявилося, софтверний гігант дозволив своїм працівникам вільно розповідати про майбутні оновлення Windows 10, оскільки зараз не ведеться ніяких секретних оновлень ОС, всі прийдешні апдейти зводяться до доопрацювання Windows 10.

Звучить так, як ніби Microsoft вирішила зовсім “вбити” Windows. Однак реальність трохи складніша – в майбутньому Windows перетвориться на свого роду сервіс.

Microsoft обговорює ідею Windows як сервісу, але поки компанія не пояснює точно як саме буде організована система з майбутніми версіями Windows. На даний момент вимальовується наступна картина: Windows 10 після релізу продовжить розвиватися і буде регулярно отримувати оновлення і покращення, але при цьому назва залишиться колишньою, також не буде кардинально змінюватися і позиціонування.

Читайте також: 

 

Таким чином, одного разу купивши Windows користувач зможе користуватися сервісом” з оновленнями, поліпшеннями і доробками, без необхідності знову платити за наступний реліз. Або, навпаки, буде впроваджена система з підпискою.

Звичайно, поки рано загадувати що саме зробить Microsoft після таких шокуючих, але розпливчастих заяв. Нагадаємо, реліз Windows 10 запланований на літо 2015 року.

Джерело


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button