Технології

Microsoft правий: людям потрібні планшети з клавіатурою

Нове дослідження, проведене аналітичною групою Forrester, виявило, що принаймні дві третини працівників різних сфер діяльності потребують для максимальної продуктивності наявність клавіатури в їх планшетах. І особливо нестача клавіатури відзначається при виконанні таких завдань, як друк і перегляд пошти.

Портал ZDNet пише, що 35 відсотків серед опитаних респондентів відзначили наявність клавіатури у планшета дуже корисною функцією, яка нагадує пристрій, що схожий на невеликий лептоп, більшою чи меншою мірою подібний на планшети Microsoft Surface, і комфортно на ньому працювати.

Незважаючи на низькі продажі, та й взагалі відвертий провал останніх, це дослідження показує, що Microsoft все-таки була права, коли стала активно просувати ідею планшета зі знімною клавіатурою. Виконавчий директор компанії Microsoft і керівник підрозділу Surface довгий час (і здебільшого безрезультатно) намагалися пояснити людям, що їх планшетники Surface RT і Pro ідеально підходять для офісних завдань. Пояснювали вони це так довго, що в результаті сам Стів Балмер повірив у те, що їх планшет нікому не потрібен.

Цей невеселий висновок підтвердили цифри: Microsoft змогла продати планшетів RT і Pro всього на 900 мільйонів доларів. Здавалося б на цьому можна ставити крапку, але за чутками компанія вже готує друге покоління Surface, яке вона збирається представити в жовтні цього року. І вже цього разу компанія збере навколо своїх планшетів куди більше прихильників.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button