Технології

Мільярдер Річард Бренсон планує протягом 5 місяців полетіти в космос

Мільярдер з Британії Річард Бренсон планує протягом 5 місяців полетіти в космос. Здійснити цю подорож він збирається на борту корабля Virgin Galactic під назвою SpaceShipTwo.

Під час проведення заходу, який пройшов в Музеї авіації і космонавтики у Вашингтон і був присвячений Virgin Galactic, Річард Бренсон заявив про своє бажання здійснити політ у космос. Підприємець повідомив, що його компанія займається розробкою програми, яка буде передбачати можливість організовувати короткі суборбітальні космічні польоти, які будуть доступнішими, ніж заплановані проекти SpaceX. Річард Бренсон збирається здійснити політ протягом 5 місяців і приурочити його до 50-річного ювілею здійсненої посадки на Місяць.

Повідомляється, що космічним кораблем зможуть управляти 2 пілоти. Також на борту Virgin Galactic під назвою SpaceShipTwo можуть перебувати відразу 6 пасажирів. Даний проект вже знаходиться на завершальній стадії і через кілька місяців повинні початися тести. Річард Бренсон не хоче квапити свою команду і чекає, поки вони будуть повністю готові до польоту.

Кнопка «Наверх»
Закрыть