Здоров'я

Учені назвали 5 причин раннього старіння організму

Багато досліджень свідчать про те, що ознаки старіння у сучасних людей проявляються раніше, ніж у їхніх предків. Учені назвали 5 основних причин раннього старіння організму, пов’язаних зі способом життя.

Регулярний стрес суттєво прискорює процес старіння. Подібний стан змушує організм постійно мобілізувати свої сили, що призводить до стомлення і виснаження окремих систем і навіть органів. Дуже часто людина сама провокує стрес своїм способом життя, про це вчені також не радять забувати. Наступний фактор – це дефіцит сну. Швидкий темп життя, неправильне харчування і регулярні стреси призводять до того, що навіть вночі людина не може повноцінно відпочити. Уві сні організм виробляє гормон молодості – мелатонін.

Наступна причина раннього старіння організму полягає у в’ялості м’язів. Сучасний спосіб життя дозволяє людям бути успішними без фізичних навантажень, а це призводить до погіршення стану всього тіла. Тому вчені радять регулярно займатися спортом. Погане харчування є ще один фактором. Їжа глибокого ступеня перероблення і відверто не корисна їжа призводить до погіршення безлічі процесів, що відбуваються в організмі.

І останній фактор раннього старіння – шкідливі звички. Важливо відзначити, що мова не лише про алкоголь і сигарети. Поганий сон, сидячий спосіб життя, нездорове харчування, сутулість і багато іншого теж вважаються шкідливими звичками.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button