Людина

Мистецтво надає благотворний вплив на психічне і фізичне здоров’я

Дослідники прийшли до висновку про те, що здоров’я стає тим міцніше, чим більше краси є в житті людини. Не виключено, що даний фактор стануть використовувати в медицині.

В результаті найбільшого дослідження, проведеного вченими, що працюють в Королівському коледжі Лондона, було з’ясовано, що мистецтво має дуже позитивний вплив на психічне і фізичне здоров’я людини.

Особливо корисними в цьому випадку є музика і танці. Згідно з доповіддю дослідників, спів буде дуже корисним для людей, у яких постнатальна депресія. Танці зроблять позитивний вплив навіть на тих, у кого хвороба Паркінсона.

Результати цієї роботи англійських учених серйозно сприйняли в Національній службі охорони здоров’я Великобританії. Зараз у неї вже почалося обговорення того, як можна впровадити запропоновані методи мистецтва для лікування цілих груп людей, що знаходяться в медустановах.

Кількість досліджень, темою яких є вплив мистецтва на здоров’я і самопочуття людей, останнім часом починає стрімко зростати. Судячи з усього, з його допомогою дійсно можна домагатися разючих результатів.

В даний час вже розпочато пошук доказ того, чому це відбувається. Отже, не за горами той час, коли в медичній сфері в широких обсягах з’явиться така терапія.

Однак, вже і зараз танці, спів та інші елементи художнього мистецтва впроваджуються в процедури лікування деякими клініками. Виходячи з інформації, що надається ними, це покращує показники одужання.

Наприклад, спів настійно рекомендують застосовувати молодим мамам. Він допоможе їм набагато краще впоратися з наслідками післяпологової депресії.

Також він дуже корисний і для літніх людей, які відчувають себе самотніми. Раніше вже було доведено, що спів допомагає більш кращому функціонуванню легенів.

Танці дуже успішно застосовуються навіть для лікування хвороби Паркінсона. Пацієнти отримують можливість минути «завмерлий крок». При цьому не має особливого значення, вальсують вони в парі або самостійно.

Крім того, використання танців у медичних цілях (як, звісно, і у випадку з абсолютно здоровими людьми) допомагає значно поліпшити поставу, укріпити м’язи, а також структуру кісток скелета.

Таким чином, вираз «танцюйте на здоров’я» має абсолютно прямій свій сенс. Те ж саме можна сказати і про спів, навіть, якщо займатися ним на самоті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button