Людина

Парфуми із запахом померлої людини готуються завоювати ринок

Сьогодні, щонайменше, дві групи вчених у світі паралельно займаються створенням парфумів з запахом померлої людини. Незвичайний парфум насправді вже майже готовий «підірвати» ринок. От тільки навряд чи, нові «духи» будуть використовуватися як парфюмерний засіб. Справа в тому, що кожна людина має унікальний запах. Людське нюх при нормальних умовах і без спеціального обладнання не здатний його розрізнити, оскільки він «губиться» в атмосфері. Відомо, що запахи, здатні чинити сильний психологічний вплив і саме для цього, будуть використовувати парфуми із запахом померлих людей.

A0WKGD Woman holding a perfume bottle

Відчувши запах, людина може відчути себе як краще, так і гірше, констатують вчені. Відчувши і розпізнавши запах померлого, людина може додати ностальгії, в результаті чого може покращитися її душевний стан. Особливо корисні такі духи були б для тих, хто переносить або недавно переніс траур.

Читайте також: 

Над створенням унікальних духів працюють вчені з Університету Гавра під керівництвом Кейт Апалатегі. Працюють над дистиляцією людського запаху вчені вже не перший рік і за їх словами метод посилення запаху людини вже готовий. Технічні подробиці виробництва парфумерного засобу поки не розголошуються. Відомо лише, що на створення одного флакона йде до чотирьох діб. В якості сировини служить фрагмент одягу покійного. Коштуватиме засіб буде близько 600 доларів за пляшечку.

Нагадаємо, що інша група вчених з Великобританії також працює над дистиляцією запаху людини. Однак тамтешні експерти в якості сировини використовують цілий «алхімічний» набір інгредієнтів: дах, слину і частинки шкіри покійного.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button