Головна / Технології / У США назвали спосіб створення надсвітлового двигуна

У США назвали спосіб створення надсвітлового двигуна

У США назвали спосіб, який, цілком імовірно, може зробити створення надсвітлових двигунів реальністю. Джозеф Агнью з університету Алабами (США) переконаний, що концепція так званого міхура Алькуб’єре, що дозволяє космічним кораблям досягати швидкості світла, є досить правдоподібною. Раніше досягнення таких швидкостей вважалося чимось фантастичним.

В рамках форуму інституту аеронавтики, вчений зазначив, що відкриття гравітаційних хвиль, зроблене три роки тому, свідчить про те, що технології, засновані на викривленні простору і часу, дійсно можуть бути реалізовані. Це наукове відкриття експериментальним шляхом дозволило довести той факт, що простір в умовах потужних гравітаційних полів насправді здатний викривлятися, поширюючи цей ефект на весь Всесвіт.

У свою чергу ефект міхура Алькуб’єре представлений у вигляді процесу стиснення простору безпосередньо перед космічними кораблями з його подальшим розширенням у корми. У такому разі космічне судно може переміщатися немов всередині свого роду інерціальної системи, не порушуючи при цьому теорію відносності, водночас сам пузир дасть йому розвинути швидкість, вище швидкості світла.