Наука

Мотивовані люди успішні і мають більш високий рівень IQ

Вчені провели дослідження і заявили, що мотивовані люди успішні і мають більш високий рівень IQ. Фахівці відзначають, що багато хто недооцінює вплив цього фактора на кар’єру людини.

Дослідження показало, що люди, які мають велику мотивацію, частіше виявляються лідерами практично у всіх сферах професійної діяльності. Вчені вирішили перевірити, наскільки бажання досягти результату дійсно важливо для просування по кар’єрних сходах. Для цього вони розділили учасників експерименту на дві групи: перші дивилися позитивне і те, що мотивує, відео, а другі навпаки – негативне і те, що розслабляє.

Потім людям пропонували пройти IQ-тест і визначити їхній інтелект. Виявилося, що показники першої групи були більш високими, ніж у їх конкурентів. Потім вони повторили експеримент, але поміняли людей місцями. Результати звичайно змінилися, але не на протилежні, коли фактор мотивації не мав ніякого значення. Саме ці дані, вважають фахівці, дозволяють говорити про правильність їх висновків.

Вчені зазначають, що мотивація чинить значно більший вплив на успішність людини, ніж рівень його IQ. Подібна думка не особливо поширена в суспільстві, але фахівці впевнені в її правдивості. Вони впевнені, що саме мотивація є головним ключем до успіху для будь-якої людини. При цьому вчені відзначили, що ця характеристика йде рука об руку з самоконтролем і уважністю.

Кнопка «Наверх»