Людина

Вчені назвали особистісні риси дітей, пов’язані з довгим життям

Вчені провели незвичайне дослідження, покликане встановити особистісні риси дітей, пов’язані з довгим життям. У підсумку вони назвали цілий список особливостей характеру, що сприяють цьому фактору.

У масштабному дослідженні взяли участь майже 27 тисяч людей, вчені спостерігали за ними протягом 50 років. Такий часовий відрізок дозволив фахівцям уважно розглянути та вивчити всі цікаві аспекти цієї проблеми.

Вчені відзначають, ними було виділено шість основних особистісних рис, що сприяють тривалому та довгому життю дитини. Серед них виявилися: енергійність, спокій, уміння співпереживати (емпатія), охайність, допитливість і психологічна зрілість. Подібні риси характеру дозволяють зробити припущення про те, що та чи інша дитина з більшою ймовірністю проживе довше життя, ніж інші.

Дослідники змогли встановити інші характеристики особистості, що викликають протилежний ефект. Це імпульсивність, неуважне ставлення до здоров’я та самопочуттю, а також нераціональність. Ці риси характеру дозволяють зробити висновок, що конкретна дитина проживе менш довге життя, ніж його більш розважливі однолітки. Вчені відзначили, багато дорослих дуже недооцінюють інтелект і прагматичність дітей, вважаючи, що ці риси характеру формуються тільки в зрілому віці.

Кнопка «Наверх»