Всесвіт

На поверхні Місяця виявлені руїни споруд стародавньої цивілізації

Ця тема піднялася кілька днів тому через публікацію NASA фотографій, зроблених «Аполлоном-15» ще в 1972 році, на яких уфологи розгледіли НЛО і «занедбані будівлі».

До версії про НЛО ЗМІ поставилися по-різному, проте великого галасу не виникло. Так, деякі портали відзначили тільки, що тіло, що висить над поверхнею Місяця, нібито складається з декількох сфер.

21-12-14-foto-600x450-1

Набагато уважніше всі розглядали фото древніх споруд, зроблених під час місії «Аполлона-15». Деякі уфологи назвали ці об’єкти «закинутими стратегічними будівлями», імовірно зведені інопланетними жителями.

[ads2] «Комсомольська правда» передає думку віртуального археолога Whatsupinthesky37: руїни залишилися від будівлі,  яка і дотепер зберігає правильну геометричну форму. І, судячи за величиною смуги місячної поверхні, на знаходження руїн цей ентузіаст витратив не один день.

Розмова про фото з місії, що завершилася в 1975 році, проходила і 12 років тому. Тоді Річард Хоаґланд – фахівець з місячних артефактів – зазначив, що НАСА досі намагається ретельно завуалювати фотодокументи перед тим, як вони потрапляють в доступні каталоги або файли, проводячи їх ретушування або часткове розфокусування при копіюванні. Деякі дослідники, в тому числі і Хоаґланд, вважають, що колись інопланетна раса використовувала Місяць як перевалочну базу в процесі своєї діяльності на Землі.

Читайте також: Як розмножуються інопланетяни?

Достовірність цій версії додає і те, що в останках будівель присутні складна організація і геометрична структура. У верхній частині області «Rima Hadley», недалеко від місця посадки “Аполлона-15», виявлено споруду, оточену високою стіною у вигляді букви D.

Натхнення: newsler.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button