Головна / Всесвіт / NASA назвало 5 потенційно населених місць у всесвіті

NASA назвало 5 потенційно населених місць у всесвіті

NASA розповіли про місця у Всесвіті, де найвірогідніше може існувати життя. Саме з цих місць необхідно починати дослідження, для пошуку позаземної цивілізації.

186a027997e0743815c0a72c7b428a6a
Як вважають астрономи, живі організми існують найвірогідніше на п’яти супутниках і планетах, які на сьогоднішній день відомі вченим. Першою, потенційно населеною планетою, фахівці називають Марс. Багаторічні дослідження найближчої планети Землі, дають можливість майже повністю виключати проживання розумних істот на цій планеті. Проте вчені вважають, що проживання одноклітинних організмів цілком ймовірно. Свої припущення вони будують на тому, що на Червоній планеті є велика кількість водню, якого цілком достатньо для підтримки життя.

Другим місцем Всесвіту, де з більшою часткою ймовірності існує життя, астрономи називають Європу. На цьому супутнику Юпітера є скупчення залишків води. Дослідники не виключають, що колись це були солоні океани. До того ж, вчені припускають, що в недосліджених районах супутника може бути вода в рідкому стані.

Для більш повного дослідження Європи, в 2022 році для вивчення супутника буде відправлений апарат JUICE. Вчені сподіватися, що він знайде доказ життя на Європі.

Супутник Сатурна Енцелад астрономи ставлять на третє місце. У них є припущення, що там і сьогодні відбувається геологічна активність, а в надрах супутника, можливо, існують скупчення гарячої води. Саме в таких умовах може існувати життя.

Наступним у списку аерокосмічного агентства екзопланета Проксіма b, яка знаходиться в системі Проксима Центавра. Ця система найбільш близький «сусід» нашої сонячної системи. Сама екзопланета розташована в зоні, де є велика ймовірність зародження життя.

І останнє місце, яке може бути заселене живими істотами, вчені називають зірку KIC 8462852. Такі припущення щодо цього космічного об’єкта частина вчених висуває через зміни сили її світіння. Вони припускають, що навколо зірки є якийсь об’єкт. Нові дослідження KIC 8462852, проведені не так давно, ставлять під сумнів такі припущення вчених. Однак багато хто сподівається, що там все-таки існує життя.