Всесвіт

НАСА показало “сімейний портрет” Землі і Місяця (фото)

Космічний корабель NASA “Люсі” зробив кадроване зображення Землі 15 жовтня 2022 року в рамках процедури калібрування приладу.

НАСА отримало “сімейний портрет” Землі і Місяця за допомогою системи камер стеження за терміналом «Люсі» (англ. Terminal Tracking Camera, T2CAM). Це пара ідентичних камер, які відповідають за відстеження астероїдів під час зіткнень «Люсі» на високій швидкості. Систему T2CAM розробили, побудували і випробували співробітники компанії Malin Space Science Systems. Lockheed Martin, у свою чергу, встановив T2CAM на космічний корабель Lucy.

Фото: NASA / Центр Годдарда / SwRI. Повнорозмірне зображення: за посиланням

13 жовтня 2022 року космічний корабель НАСА «Люсі» зробив зображення Землі і Місяця з відстані 1,4 мільйона км. Фотографія — побічний продукт калібрування приладу. В рамках цієї процедури космічний корабель наближався до Землі для першого з трьох земних гравітаційних маневрів. Ці обльоти Землі забезпечують “Люсі” швидкість, необхідну для польоту до троянських астероїдів — невеликих об’єктів, які обертаються навколо Сонця. У своїй 12-річній подорожі Люсі пролетить повз рекордну кількість астероїдів і дослідить їх різноманітність у пошуках підказок, щоб краще зрозуміти формування Сонячної системи.

Фото: NASA / Центр Годдарда / SwRI

Люсі – це перша місія з вивчення троянських астероїдів Юпітера, давньої популяції «викопних» астероїдів, які обертаються навколо Сонця на тій же відстані, що і Юпітер. Щоб дістатися до цих далеких астероїдів, траєкторія космічного корабля “Люсі” повинна зробити три земні гравітаційні маневри, щоб прискорити подорож місії до цих загадкових об’єктів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments