Всесвіт

НАСА протестувало телескоп для пошуку екзопланет

Для пошуку нових планет, схожих на Землю, НАСА відправило в космос телескоп, який може фільтрувати планети від інших небесних тіл. У рамках тестових випробувань телескоп піднявся до краю земної атмосфери, для цього використовувалася повітряна куля вагою 680 кг.

Новий телескоп дозволить здійснювати пошук планет на висоті близько 38 тис. км за допомогою спеціальної оптичної технології, яка буде фільтрувати світло від зірок, щоб забезпечити кращий огляд. Телескоп виготовлений компанією UMass Lowell і злетів з Форту Самнер, штат Нью-Мексико.

Куля, яка повинна проводити навігацію телескопа, важить близько 680 кг. Телескоп PICTURE-C буде працювати на краю земної атмосфери, забезпечуючи хороший огляд для вчених.

НАСА фінансує проєкт з допомогою гранту в $5,6 млн. Вже в наступному році телескоп повинен надіслати кілька десятків кадрів, щоб допомогти дослідній групі. Вчені впевнені, що проєкт може привести до відкриття інших об’єктів у космосі. Вони сподіваються, що технологія допоможе вивчити тіла в космосі, які раніше були приховані через світло зірок.

 

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button