Технології

НАСА розробляє технологію переробки фекалій астронавтів в їжу

НАСА провело успішні дослідження, які почалися в травні 2014 року, в галузі вирощування овочів в космосі. Потім з’явилися новини, що космічне агентство збирається переробляти в космосі відходи життєдіяльності людей в паливо багаторазового використання.

Зараз НАСА в цій області переходить на наступний рівень — але чи зможете ви це переварити? НАСА отримала 200 тисяч доларів на розробку технології переробки фекалій астронавтів у їжу.

Космічне агентство протягом трьох років отримає 1,6 мільйона доларів у вигляді грантів. У прес-релізі наголошується, що ця технологія дасть більше можливостей космонавтам для подорожі на Марс. Ці дослідження допоможуть науковому співтовариству розвивати космічні технології.

Проект називається «Синтетична Біологія переробки відходів життєдіяльності людини в їжу, біологічно активні добавки і продукти для створення замкнутого циклу в тривалих космічних подорожах. Проект знаходиться у віданні Марка Бленнера з Університету Клемсона Південної Кароліни. «Таким чином, раніше вчені розроблять паливо для інноваційних двигунів», — говорить помічник керівника програми космічних технологій НАСА Стів Юрджик.

НАСА залежить від таких комерційних перевізників, як SpaceX і Orbital Sciences, користуючись їх обладнанням для польотів у космос і доставки вантажів на Міжнародну космічну станцію. Численні затримки відправлень і вибухи космічних носіїв показали, що НАСА має бути готове навіть до таких ситуацій, коли тривалий час не можуть бути здійсненні поставки продовольства на МКС.

Натхнення: gearmix.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button