Всесвіт

НАСА видалило фотографію з дивним об’єктом на поверхні Марса

12 червня 2017 року на офіційному сайті НАСА, була викладена чергова порція фотографій зроблених марсоходом і на одній з них, добре було видно дивний об’єкт, схожий на потерпілу крах літаючу тарілку, причому неподалік від неї були видні сліди марсохода, що говорить про те, що об’єкт дуже зацікавив НАСА і до нього був направлений «Curiosity».

Ентузіасти встигли скопіювати видалену фотографію, яка була стерта НАСА буквально через декілька днів без пояснення причин. Дослідник Маурісіо Руїс, який першим виявив дивний об’єкт, відправив у НАСА офіційний запит з проханням пояснити, з яких причин агентство видалило дану фотографію загального доступу.

https://youtu.be/vHUgmY0wSu8

НАСА зазвичай ігнорує подібні запити, але дивно те, що Руїсу прийшла офіційна відповідь, в якій говорилося, що на видаленій фотографії перебував земний космічний апарат, який зазнав аварії при посадці на Марс 22 грудня 2004 року. НАСА так само заявило, що про цю аварію офіційно не повідомлялося. НАСА уточнили, що фотографія не була видалена зовсім, а перенесена на інший сайт.

Руїс, перейшов за вказаним посиланням і вивчив фотографію знову, виявилося, що вона дуже і дуже відрізняється від тієї першої оригінальної фотографії, що вказує на те, що НАСА піддало фотографію обробці і ретельному редагуванню.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button