Гумор

Найбільш надійним притулком під час зомбі-апокаліпсису є гори

Вчені з США розробили інструкцію, яка може допомогти вижити в разі настання зомбі-апокаліпсису. Після початку атаки мерців необхідно відразу покинути населений пункт і відправитися у бік гір.

Фахівці Корнеллського університету розробили модель гіпотетичного нападу мерців на живих людей. В рамках цієї моделі зараження людей відбувалося через укус зомбі, тому швидкість поширення епідемії була порівнянна зі швидкістю поширення звичайного вірусу.

Крім того, люди мали можливість захиститися, знищуючи ожилих мерців. Для цього їм досить було нанести удар по голові або зробити в неї постріл.

Після всіх розрахунків виявилося, що швидше всього епідемія поширюватиметься у великих мегаполісах. Нью-Йорк перетвориться в місто, яке кишить мерцями, приблизно за добу. А всю Америку зомбі-апокаліпсис накриє протягом місяця.

Таким чином, вижившим людям необхідно шукати порятунок в горах, де шанс зіткнутися з зомбі буде невеликий. І навіть якщо сутички не уникнути, то згуртована команда зможе швидко розправитися з повільним ворогом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button