Головна / Людина / Вчені: Стрес означає, що життя має сенс

Вчені: Стрес означає, що життя має сенс

Згідно з дослідженнями вчених з США, наявність стресу у людини є ознакою наявності сенсу в її житті. Про позитивний погляд на дану реакцію організму розповів психолог Келлі Макґонігел.


Експерт під час конференції 99U, що проходила в Нью-Йорку, заявила, що, на її думку, стрес не є шкідливим. В першу чергу наявність даного занепокоєння виступає ознакою того, що люди займаються важливою для них справою, наприклад вихованням дитини або складною роботою. Усвідомлення стресу також може допомогти ефективно впоратися з нею. Багато людей в ці моменти сприймають занепокоєння безпосередньо як сигнал, що у житті на сьогоднішній день може відбуватися щось неправильне. Психолог заявила, що те, як люди думають щодо стресу, відіграє в результаті важливу роль впливу симптому на самопочуття.

Багато людей сприймають стрес безпосередньо з негативної сторони, намагаючись його уникнути. Проте в перспективі стрес допомагає зрозуміти, що у людини в житті відбуваються якісь важливі події. Макґонігел зазначила, що вона своїм пацієнтам на сьогоднішній день пропонує не знижувати кількість стресу, переконуючи не чинити опір йому.