Екологія

Найбільший у світі сонячний парк і рекордно низькі ціни на сонячну енергію в Дубаї

Компанії відновлюваної енергії запропонували рекордну ставку для будівництва третього етапу сонячного парку Мохаммед бін Рашид аль-Мактум. Ціна 2,99 центів США за кіловат-годину означає, що сонячна енергія в Дубаї буде дешевшою, ніж ціни на енергію від недавно запущеної вугільної електростанції.

Сонячний парк Мохаммед бін Рашид аль-Мактум є одним з найбільших у світі проектів відновлюваної енергії. Проект названий в честь Його Високості шейха, віце-президента, прем’єр-міністра ОАЕ і правителя Дубая.

Крім трьох фаз, які складаються з сонячних електростанцій, що використовують фотоелектричні технології, довгостроковий проект буде також включати в себе електростанцію концентрованої сонячної енергії (CSP). Планується, що сумарна потужність всього проекту буде досягати 3000 МВт.

Лідером за кількістю виграних тендерів стали The Dubai Electriciy and Water Authority (DEWA). Як очікується, ця частина величезного сонячного проекту буде генерувати 800 мегават.

Попередній свій сонячний ціновий рекорд Дубай встановив в січні 2015 року, пропонована ціна становила 5,85 центів для іншого етапу будівництва, але потім у лідери вибилася Перу, а після Мексика. Нова ціна 2,99 центів на 15% нижче, ніж рекорд, встановлений Мексикою.

У жовтні минулого року в Дубаї введена в експлуатацію вугільна електростанція, яка почне функціонувати в 2020 році, виробляючи електроенергію за очікуваним цінами 4,501 цента за кіловат-годину, що робить сонячну енергію приблизно на третину дешевшою, ніж вугілля.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть