Людина

Найгірші коханці – бізнесмени і спортсмени

Експерти Манчестерського університету назвали професії, які викликають проблеми в інтимній сфері у чоловіків. Вчені провели тривале дослідження статевого життя чоловіків, зайнятих різними видами діяльності. В списку професій, у представників яких найгірше з лібідо, виявилися бізнесмени, поліцейські, рятувальники, музиканти і спортсмени.

Перше місце по проблемах сексуального плану міцно посіли бізнесмени, кажуть науковці. Цей рід занять поєднує масу чинників, що негативно впливають на інтимне життя: стреси, ненормований робочий день, неможливість відмовитися від думок про роботу. Велику частину дня бізнесмени проводять в роз’їздах і переговорах або, навпаки, подовгу нерухомо сидять у кріслі, налагоджуючи робочі питання, а більшість з них до того ж харчується нерегулярно. Все це погано позначається на статевому здоров’ї. Додайте сюди необхідність розбиратися з незадоволеними клієнтами та партнерами, постійну конкуренцію, можливі економічні та юридичні проблеми та інші фактори емоційної напруги – і вам стане зрозуміло, чому на секс у бізнесменів не залишається ні часу, ні бажання.

Друге місце цього сумного рейтингу займають, як не дивно, люди у формі: поліцейські, військові, охоронці, рятувальники – словом, всі, чия робота пов’язана з підтриманням порядку і ризиком для життя. Незважаючи на зовнішню брутальність, ці чоловіки – не найкращі коханці, говорять співробітники Манчестерського університету. Фізичне та моральне перенапруження і жорсткий графік чергувань призводять до їх “вигоряння” на роботі. Сили співробітників правопорядку, охоронців і рятувальників підривають вимотуючі тренування і травми. Крім того, багато представників цієї групи не можуть забути про свої посадові обов’язки в колі сім’ї, влаштовуючи вдома справжню казарму, а така емоційна обстановка ніяк не сприяє гарному сексу.

Трійку “лідерів” замикають люди творчих професій. Стереотипи знову обманюють нас: богемне життя, виявляється, зовсім не обіцяє великої кількості постільних втіх. Навпаки, художники, музиканти та інші творці нерідко сублімують (перетворюють) сексуальну енергію в свої твори, а витрачати її на секс вважають порожнім марнотратством. Вони нерідко зловживають алкоголем та іншими психоактивними речовинами, що погано позначається на їх організмі, а багато з них схильні до депресії, яка і зовсім вбиває всі бажання.

На четвертому місці за частотою сексуальних проблем перебувають працівники, що займаються важкою фізичною працею. Тут все зрозуміло: довгі зміни і виснажлива праця повністю вимотують їх. До того ж, важкою фізичною працею зазвичай зайняті люди, що не мають гарної освіти і знаходяться в самому низу соціальних сходів. Їх більше цікавить боротьба за виживання, ніж тонкощі “Камасутри”.

А п’яте місце за зниженим лібідо належить спортсменам. Здавалося б, спорт збільшує гнучкість, силу і покращує кровообіг – але професійні спортсмени мають досить багато проблем в особистому житті. Виною тому часті травми, жорсткий режим, постійні тренування і поїздки на змагання, що призводять до повної відсутності вільного часу. У більшості спортсменів просто не залишається часу для пошуку дами серця, констатують фахівці. Крім того, для кожного професійного спортсмена секс перед змаганням – табу; витрачати сили на щось, крім виграшу, вони не мають права. У результаті виходить, що спортсмени ведуть здоровий спосіб життя, але деякими її радощами обділені.

Як виявилося, професій, здатних зіпсувати сексуальне життя сильної половини людства, існує чимало. Крім того, як показало обстеження, проведене в Манчестерському університеті, до потенційно шкідливим для чоловічого здоров’я можна зарахувати майже всі найбільш поширені в наші дні види діяльності. Все більше людей різних професій проводять робочий день, нерухомо сидячи перед комп’ютером, що неминуче викликає гіподинамію і застій кровообігу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button