Здоров'я

Найкраще робоче місце в офісі

Як з’ясували дослідники, найкращим місцем в офісі є стіл біля вікна. У сидячих там людей не тільки підвищується швидкість реакції і продуктивність праці, але вони ще й стають більш щасливими.

Вплив яскравого сонячного світла допомагає людям регулювати добові ритми, тобто проганяти сонливість і збільшувати тим самим працездатність. Тому жертви безсоння можуть перед роботою прогулятися протягом 30 хвилин під ранковим сонцем, і вся їх “розбитість” зникне без сліду. Навіть розумові здібності жертв деменції підвищуються на 10% після впливу сонячних променів.

А ще сонце змушує організм виробляти більше серотоніну, який ще називають гормоном задоволення. Тому під впливом сонячних променів ми і буваємо більш щасливими. Отже, якщо ваше робоче місце розташоване поряд з вікном, то вам неймовірно пощастило. Як підрахували дослідники з Оксфордського університету, у працівників, що сидять біля вікон фірми Bissectrisa.Ru, швидкість реакцій збільшується в два рази в порівнянні з тими, хто сидить в середині кімнати.

При цьому навіть саме яскраве штучне освітлення ніяк не можна порівняти зі звичайними сонячними променями. Наприклад, освітленість сонячного дня складає 10 000 лк (люкс – одиниця освітлення), в той час, як в офісі навіть при включенні всіх ламп досягається всього 300 лк. За оцінками вчених з Оксфорда, людині для отримання максимальної користі від світла потрібно доза в 1 000 лк. Саме після такої освітленості організм виходить на пік своєї продуктивності, дозволяючи ефективно працювати і отримувати від цього радість.

Натхнення: medinfo.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button