Здоров'я

Використання сучасних ґаджетів призводить до появи болю в спині у молодих людей

Вік людей, які страждають від болів в спині, стає все молодшим з поширенням високотехнологічних ґаджетів, і сьогодні багато молоді люди у віці 30 років відчувають постійний біль в спині і шиї, кажуть британські експерти.

c4c9136868ffbb5573c4c14db6ced0d1

Фахівці звинувачують у цьому сидячий спосіб життя і одержимість мобільними телефонами, відзначаючи різке зростання числа молодих людей з проблемами з шиєю і спиною. При цьому іноді навіть 12-річним дітям вже потрібне лікування. Так як сучасні ґаджети стають все меншими, люди схиляються над ними все більше і більше, в результаті чого на хребет і шию виявляється додатковий тиск.

Читайте також: 

Опитування 2100 британців показало, що близько 45% людей молодше 30 років мали болі в спині або шиї порівняно з 28% у минулому році. У всіх вікових групах 86% сказали, що це було проблемою, порівняно з 77% в минулому році. Майже кожен четвертий заявив, що відчуває болі щодня.

За словами експертів, це пов’язано з тим, що молоді люди проводять дні і ночі безперервно, згорбившись над мобільними телефонами, планшетами. Майже дві третини сказали, що вони проводять більшу частину свого робочого дня сидячи. У середньому, британець проводить майже 3 години перед телевізором кожен вечір і близько 10 годин у положенні сидячи.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button