Здоров'я

Названі чотири продукти для зниження кров’яного тиску

Купуючи вівсяні пластівці, краще вибирати ті, в яких міститься менше цукру.

Високий кров’яний тиск можна контролювати за допомогою правильного раціону на сніданок, оскільки це найважливіший прийом їжі. Експерти назвали чотири продукти, які дадуть змогу знизити кров’яний тиск на початку дня, пише Reliance Health.

Овес

Овес, який багатий клітковиною та містить мало натрію, використовують як сировину для виробництва вівсяних круп. Цей продукт особливо корисний для людей із підвищеним кров’яним тиском. Купуючи вівсяні пластівці, краще вибирати ті, в яких міститься менше цукру. До них можна додати фрукти, горіхи та мед.

Фрукти

Фрукти містять клітковину та інші вітаміни й мінерали. Вживаючи їх під час ранкового прийому їжі, можна знизити кров’яний тиск. Особливу увагу фахівці рекомендують звернути на банани й апельсини.

Йогурт

Ще один спосіб регулювати кров’яний тиск — їсти йогурт, оскільки цей продукт багатий на кальцій. Краще віддавати перевагу йогурту без додавання цукру.

Яйця

Це ідеальний сніданок для зниження артеріального тиску. Яєчний жовток є незамінним джерелом корисних елементів, адже містить вітаміни, мінерали, антиоксиданти й корисні жири. Яйця зберігають відчуття ситості на більш тривалі періоди, допомагають нормалізувати рівень глюкози у крові та інсулін.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button