Здоров'я

Названо продукти, що викликають розвиток інсульту

Неправильний раціон є важливим чинником у розвитку різних захворювань. Лікарі назвали продукти, які загрожують виникненням інсульту.

Збалансовану дієту називають чудовим методом профілактики інсульту. Для цього рекомендується відмовитися від їжі, що містить велику кількість трансжирів. На думку експертів, підвищений вміст насичених ліпідів істотно збільшує шанс розвитку ішемічної хвороби серця та мозкового крововиливу. Ці шкідливі речовини можна знайти в оброблених, гідрогенізованих молочних продуктах, начебто вершкового масла. Вони містяться також в чипсах, бісквітах, кексах і деяких видах маргарину.

Важливо ще обмежити себе у вживанні ковбасних виробів, смаженого, жирного і копченого м’яса. Шкоди можуть принести також куряче м’ясо, жирне молоко і солодощі. Замінити їх можна смачною, здоровою і живильною середземноморською кухнею. Її страви складаються, в основному, з морепродуктів, сичужних сирів, риби, овочів і фруктів. Якщо дотримуватися цього раціону, то можна ефективно знизити рівень «поганого» холестерину. Таким чином, зменшується ймовірність виникнення серцево-судинних недуг.

Кнопка «Наверх»
Закрыть