Здоров'я

Названі корисні продукти, які запобігають старінню шкіри

Експерти назвали продукти, які запобігають старінню шкіри. За словами пластичних хірургів, правильне харчування може позбавити від омолоджуючих процедур в зрілому віці.

Вживання продуктів позначається на шкірі обличчя, а шкідлива їжа може знижувати її еластичність і провокувати появу зморшок. Експерти відзначають, що куряче яйце містить велику кількість вітаміну A. Завдяки цьому поліпшується колір обличчя, виробляється колаген, який забезпечує міцність і еластичність шкіри. В список корисних продуктів також віднесли томати. Антиоксидант лікопін у складі овоча володіє протизапальними властивостями і захищає шкіру від сонячних опіків у літній період.

Речовини флавоноїди, що містяться в гіркому шоколаді, підсилюють кровообіг. Експерти радять щодня додавати в раціон невелику кількість шоколаду з 70% какао для здорового рум’янцю на щоках. Для шкіри особливо корисний непакетований зелений чай. Його листя містять потрібні антиоксиданти, а також напій допомагає підбадьоритися.

У раціон варто додати креветки, яловичину, курку і рибу. За порадами фахівців, корисним для шкіри буде щоденне вживання овочів і фруктів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть