Головна / Здоров'я / Названі корисні продукти, які запобігають старінню шкіри

Названі корисні продукти, які запобігають старінню шкіри

Експерти назвали продукти, які запобігають старінню шкіри. За словами пластичних хірургів, правильне харчування може позбавити від омолоджуючих процедур в зрілому віці.

Вживання продуктів позначається на шкірі обличчя, а шкідлива їжа може знижувати її еластичність і провокувати появу зморшок. Експерти відзначають, що куряче яйце містить велику кількість вітаміну A. Завдяки цьому поліпшується колір обличчя, виробляється колаген, який забезпечує міцність і еластичність шкіри. В список корисних продуктів також віднесли томати. Антиоксидант лікопін у складі овоча володіє протизапальними властивостями і захищає шкіру від сонячних опіків у літній період.

Речовини флавоноїди, що містяться в гіркому шоколаді, підсилюють кровообіг. Експерти радять щодня додавати в раціон невелику кількість шоколаду з 70% какао для здорового рум’янцю на щоках. Для шкіри особливо корисний непакетований зелений чай. Його листя містять потрібні антиоксиданти, а також напій допомагає підбадьоритися.

У раціон варто додати креветки, яловичину, курку і рибу. За порадами фахівців, корисним для шкіри буде щоденне вживання овочів і фруктів.