Людина

Названі кращі види вправ для екстравертів і інтровертів

Вибір неправильного по типу особистості виду тренування може зробити його важчим, менш приємним і ефективним. Тому фахівці назвали ряд вправ, які підходять для інтровертів та екстравертів.

Експертів виявили кращі вправи, які слід дотримуватися в залежності від типу особистості. Зокрема, американський експерт з фітнесу і харчуванню Тому Дженан каже, що інтроверту потрібно відновлюватися в самоті після перебування в групі людей, а екстраверт здобуває енергію, перебуваючи в компанії. Тому рекомендується шість тренувань, з яких практика High-Intensity Interval Training, йога і барре підійдуть «закритим» типажам характеру, а навчальний табір Boot Camp, танці та зумба будуть ефективними для товариських людей.

Силові тренування з коротким інтервалом відмінно підходять для спалювання калорій, плюсом до яких є можливість робити це наодинці. Заняття йогою не так енергійні, як інші види навантажень, але все ж покращують силу і гнучкість. Після них також більшість інтровертів не відчуває себе знесиленим. Беручи участь в уроці барре, кожен працює над прийомами балету, але в межах власного простору. Це відмінно підходить для людей, які хочуть мати здорове тіло, але воліють триматися на відстані від незнайомців.

За результатами опитувань, більше половини екстравертів бажають вирішувати складні ситуації. Тому метод Boot Camp вимагає командної роботи і пропонує безліч важких вправ, які змінюються кожного разу. Додатковий тиск з боку роботи з іншими людьми означає, що зменшується ймовірність «відступити» до тих пір, поки сесія повністю не закінчилася. Товариські особистості можуть досягти успіху у вивченні танцю, такого, як зумбі, який поєднує риси хореографії, пілатесу і фітнесу. Оскільки вони дуже соціальні, це допомагає вправлятися з акцентом на веселощі, працюючи з партнером. Їм також підійдуть екстремальні види тренувань, такі, як заняття на жердині.

Кнопка «Наверх»
Закрыть