Здоров'я

Названі небезпечні ліки, які є в кожній домашній аптечці

Багато людей часто замість звернення з приводу проблем зі здоров’ям до фахівців займаються самолікуванням, не підозрюючи, що на перший погляд звичайні засоби можуть завдати непоправної шкоди. Ми підібрали 4 групи препаратів, наявних в аптечці практично кожної родини, застосування яких може таїти загрозу.

У першу чергу до таких препаратів належать антибіотики, неконтрольований прийом яких може порушити роботу нирок, спровокувати інфаркт, інсульт або тромбоз вен. Особливу увагу слід приділяти при прийомі даної групи ліків дітьми, у яких надалі може розвинутися алергія, діабет або ожиріння. Прийом аспірину може спровокувати збій у роботі печінки, нирок, стати причиною розвитку виразки, паралічу дихальних шляхів та інших проблем серйозних проблем зі здоров’ям. Даний препарат рекомендують приймати для розрідження крові, однак в усьому світі його вживання знижується останнім часом з-за невисокої ефективності і смертності в 0,3% випадків.

Не менш небезпечна і група снодійних лікарських засобів. Вони можуть викликати проблеми з нирками і серцебиттям, стати причиною коми, а в деяких випадках навіть смерті. Замість цього варто більше тренувати розслабленість і практикувати правильний режим сну, а до снодійного варто вдаватися тільки у випадках серйозних порушень.

Четверта група – ліки проти печії, серед побічних ефектів мають головні болі, остеопороз, розлади кишківника, дефіцит деяких вітамінів і мікроелементів. Ця хвороба потребує спеціального лікування і консультацій з фахівцями, тому не варто намагатися впоратися з нею самостійно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments