Здоров'я

Названо найбільш корисні й шкідливі продукти для мозку

Від роботи мозку в організмі людини залежить багато чого, якщо не все. А тому споживання неправильних продуктів призводить до серйозного порушення не тільки роботи мозку, але і всього організму. Ба більше, кожна людина хотіла б залишатися бадьорою і розсудливою в будь-якому віці. Фахівці розповів про те, які продукти несуть мозку найбільшу користь, а яких краще уникати.

За словами фахівців, продукти можна розділити на три різні групи. В одній будуть продукти, які обов’язково повинні бути в раціоні людини для нормальної роботи мозку, у другій – ті з них, які бажано вживати, а в складі третьої перерахована їжа, яка завдає мозку шкоди.

Так, серед обов’язкових до вживання продуктів називаються ягоди, оливкова олія та інші здорові жири, морепродукти і риба, горіхи, а також свіжі овочі і найбільше зелені листові (латук, шпинат та інші). Продукти з цього переліку слід їсти якомога частіше, оскільки в них міститься велика кількість мікроелементів і вітамінів, надзвичайно корисних для роботи мозку.

До складу другої групи увійшли бобові, фрукти, м’ясо птиці, крупи і нежирні молочні продукти. Присутність представників цього переліку вкрай бажано в раціоні, нехай не кожен день, але як можна частіше.

А ось список продуктів, які порушують роботу мозку, експерти включили смажену їжу, червоне м’ясо, суцільномолочні продукти, напівфабрикати і поварену сіль. Відзначається, представники цього списку несуть шкоду не тільки мозку, але і більшості інших органів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button