Здоров'я

Тренування змінюють сприйняття людини в позитивну сторону

Вони знижують ступінь тривожності, і навколишній світ перестає бачитися як джерело підвищеної небезпеки, пише Live Science. Даний ефект був виявлений в ході експерименту. 66 добровольцям показували мультфільм, де фігура, що нагадує людину, рухалася до або від глядача.

foto_cikavosti_03.08.2014-010

Добровольці, при цьому, до перегляду ролика бігали, ходили або стояли на біговій доріжці. У результаті люди, що бігали і ходили на доріжці, вважали фігуру менш загрозливою. На їхню думку, вона віддалялася від глядача. А більшість людей, що стояли на доріжці перед експериментом, вважали, що постать рухається на них і несе з собою небезпеку. Особливо часто про це говорили люди з ознаками соціальної тривожності.

Читайте також: Спорт впливає на роботу мозку

Відомо: тривожність змушує людей сприймати загрозу особливо гостро, а світ – як джерело загрози. І, можливо, регулярні тренування допоможуть їм більш позитивно дивитися на світ. Якщо паралельно з цим використовувати техніки на розслаблення, наприклад з йоги, то позитивний ефект не змусить себе довго чекати. Також подібна практика підвищить самооцінку. Правда, скільки ефект зберігається, сказати складно.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button