Головна / Людина / Названо продукти, які краще не їсти перед побаченням

Названо продукти, які краще не їсти перед побаченням

Як вважають вчені, існує ряд продуктів, здатних провокувати неприємний запах людського тіла. За твердженням фахівців, в список продуктів, які краще не їсти перед романтичним побаченням, входять не тільки риба і м’ясо, але навіть деякі овочі.

Одним з найбільш неприємних для майбутнього побачення продуктів може виявитися м’ясо. Річ у тому, що цей продукт перетравлюється в людському організмі досить повільно, змушуючи ШКТ виділяти велику кількість травних ферментів, частина з них потрапляють через стінки кишківника в кров, а пізніше виводяться з потом. Для зниження негативного ефекту від вживання м’яса, краще всього додати до нього гречану крупу і велику кількість зелені, які здатні нейтралізувати неприємний запах і скоротити інтенсивність потовиділення.

Вбити романтику може і риба. Існує навіть такий науковий термін, як триметилаумінурія або синдром рибного запаху. Поява цього «аромату» у деяких людей може викликати риба, багата вітамінами А і В, причому, неприємний запах буде виходити не тільки від тіла, але і виділятися разом з диханням. Освіжитися після риби можна за допомогою горіхів і ряду спецій, начебто кардамону, імбиру або калгану.

Спровокувати виділення неприємних запахів можуть також сири і молочні продукти. Більш того, ці продукти і без того володіють вираженим запахом, який відштовхує багатьох людей, оскільки в них завжди міститься багато ферементуючих мікроорганізмів.

Несподівано, але і овочі здатні стати перешкодою на шляху до розвитку романтичних відносин. Річ у тому, що капуста в будь-якому вигляді містить не тільки багато корисних речовин, але ще і сірку. Надлишок цього з’єднання може стати причиною метеоризму і наділити тіло неприємним ароматом. Разом з капустою подібним ефектом може «порадувати» спаржа. Втім, якщо закусити такі овочі яблуком, вважають фахівці, більшу частину запахів та інших негативних ефектів вдасться все ж нейтралізувати.