Людина

Названо продукти, які краще не їсти перед побаченням

Як вважають вчені, існує ряд продуктів, здатних провокувати неприємний запах людського тіла. За твердженням фахівців, в список продуктів, які краще не їсти перед романтичним побаченням, входять не тільки риба і м’ясо, але навіть деякі овочі.

Одним з найбільш неприємних для майбутнього побачення продуктів може виявитися м’ясо. Річ у тому, що цей продукт перетравлюється в людському організмі досить повільно, змушуючи ШКТ виділяти велику кількість травних ферментів, частина з них потрапляють через стінки кишківника в кров, а пізніше виводяться з потом. Для зниження негативного ефекту від вживання м’яса, краще всього додати до нього гречану крупу і велику кількість зелені, які здатні нейтралізувати неприємний запах і скоротити інтенсивність потовиділення.

Вбити романтику може і риба. Існує навіть такий науковий термін, як триметилаумінурія або синдром рибного запаху. Поява цього «аромату» у деяких людей може викликати риба, багата вітамінами А і В, причому, неприємний запах буде виходити не тільки від тіла, але і виділятися разом з диханням. Освіжитися після риби можна за допомогою горіхів і ряду спецій, начебто кардамону, імбиру або калгану.

Спровокувати виділення неприємних запахів можуть також сири і молочні продукти. Більш того, ці продукти і без того володіють вираженим запахом, який відштовхує багатьох людей, оскільки в них завжди міститься багато ферементуючих мікроорганізмів.

Несподівано, але і овочі здатні стати перешкодою на шляху до розвитку романтичних відносин. Річ у тому, що капуста в будь-якому вигляді містить не тільки багато корисних речовин, але ще і сірку. Надлишок цього з’єднання може стати причиною метеоризму і наділити тіло неприємним ароматом. Разом з капустою подібним ефектом може «порадувати» спаржа. Втім, якщо закусити такі овочі яблуком, вважають фахівці, більшу частину запахів та інших негативних ефектів вдасться все ж нейтралізувати.

Кнопка «Наверх»
Закрыть