Здоров'я

Небезпечні ознаки можливих проблем зі здоров’ям

Люди часто не помічають деяких сигналів тіла, які свідчать про проблеми зі здоров’ям. Багато починають турбуватися лише тоді, коли відчувають біль або дискомфорт.

Тим не менше, існують, на перший погляд, непомітні ознаки того, що слід приділити пильнішу увагу своєму здоров’ю.

Якщо ви помітили які-небудь з цих ознак, сходіть на консультацію до лікарів. Адже здоров’я – найцінніший дар.

foto_cikavosti_27.09.2014-06_resized

Ви часто підхоплюєте застуду. Якщо ви помітили, що частіше, ніж раніше, хворієте ГРВІ чи іншими інфекційними захворюваннями, вам варто зміцнювати імунітет. Можливо, вам бракує вітамінів і вам потрібно змінити свій раціон, але часті застуди свідчать про те, що опірність захворюванням знижена.

Читайте також: Google на основі генетичних досліджень створить модель людини з ідеальним здоров’ям

На вашій шкірі безліч висипань. Якщо ви помічаєте, що у вас на шкірі з’являється багато прищів, це привід для занепокоєння, якщо ви старші підліткового віку. Як правило, це також свідчить про зниження імунітету.

Колір вашої сечі став темнішим. Колір сечі – важливий індикатор загального стану здоров’я. Якщо ви вживаєте багато рідини, колір сечі повинен бути близький до прозорого. Але якщо ви п’єте достатньо, а колір сечі при цьому темно-жовтий, це небезпечна ознака проблем з нирками.

У вас виникли проблеми зі сном. Якщо вам складно засипати і ваш сон нетривалий – це явний сигнал до того, що ваш організм перебуває в стані стресу. Вам потрібно відпочити фізично і морально. Недолік сну знижує опірність організму захворюванням.

Ви спите достатньо, але весь час відчуваєте себе втомленими. Якщо ви достатньо часу відпочиваєте і при цьому постійно відчуваєте втому, необхідно проконсультуватися з фахівцями. Це може бути небезпечною ознакою проблем зі здоров’ям.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments