Здоров'я

Як приймати “Лактофільтрум”

«Лактофільтрум» є комбінованим препаратом, що складається з двох основних компонентів – пребіотика і сорбенту. Комбінація цих компонентів, з одного боку, пов’язує токсичні речовини в організмі, з іншого – створює сприятливі умови для корисних бактерій. Приймати «Лактофільтрум» також необхідно для стимуляції імунітету, при дисбактеріозі і алергіях.

Как принимать "Лактофильтрум"

Інструкція

1. Препарат випускається у формі таблеток, пастилок і порошку. Приймати «Лактофільтрум» незалежно від форми випуску слід всередину, запиваючи чистою негазованою водою. Мінеральна вода не підходить для цього, так як іони солей, що знаходяться в ній, здатні послабити лікувальну дію «Лактофільтруму». Безпосередньо перед прийомом таблетку або пастилку необхідно подрібнити. Зробити це можна в ложці, або розжовуючи таблетку у роті.

2. Далі порошок слід запити склянкою води, після чого прополоскати рот, щоб прибрати залишки препарату з слизових оболонок. Якщо «Лактофільтрум» приймається у вигляді порошку, то його необхідно розвести в половині склянки води і добре збовтати до одержання суспензії.

3. Приймається препарат 2-3 рази на добу приблизно за годину до їжі або прийому будь-яких інших ліків. Необхідність роздільного прийняття «Лактофільтруму» з іншими препаратами обумовлена тим, що сорбент, який входить в його склад знижує всмоктуваність ліків і їх терапевтичну дію, а також зменшує засвоюваність їжі.

4. Інший варіант прийому «Лактофільтруму» – через 1-1.5 години після їжі, в той час як перед прийомом їжі приймаються інші лікарські препарати. Приймається «Лактофільтрум» курсом, який триває 2-3 тижні, потім робиться перерва приблизно місяць, після якого можна повторити курс прийому. При тривалому застосуванні препарату необхідно додатково приймати вітаміни групи В.

5. При отруєнні «Лактофільтрум» приймається по 3-4 рази в день, а в разі необхідності і частіше. Максимальна добова доза препарату в цьому випадку складає 50 таблеток або 30 пакетиків порошку для дорослої людини. Дозування лікарського засобу для дітей залежить від віку і може становити від 1/6 до 1/2 дози дорослого.

6. Найбільш ефективним в такому випадку прийом препарату у вигляді порошку, однак можливий прийом таблеток і пастилок. Лікування отруєння зазвичай триває близько 4 днів, але лікарі рекомендують орієнтуватися на симптоми захворювання – припиняти приймати «Лактофільтрум» після того, як повністю зникнуть симптоми інтоксикації організму.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button