Людина

Незвичайний тест показав, наскільки розумні і чесні люди

Незвичайний тест був проведений двома дослідниками рік тому в одному з торгових центрів Єрусалиму. Фахівці Єрусалимського технологічного коледжу Бредлі Руффлі, Уілфрід Лор’є і Йосеф Тобола провели простий, але незвичайний тест, який показав, наскільки розумні і чесні люди.

Закордонне інформаційне видання The Washington Post опублікувало статтю, що розповідає про дослідження, проведене роком раніше в одному з торгових центрів Єрусалиму. Ініціаторами даного дослідження виступили співробітники технологічного коледжу Бредлі Руффлі, Уілфрід Лор’є і Йосеф Тобола.

Учасникам дослідження пропонувалося зайти в закриту кабінку, кидати гральний кубик, а потім вийти і сказати число, що випало. Зазначимо, що кожному учаснику за участь виплачували п’ять доларів і ще 2,5 долара за випавше число 1, п’ять доларів – за число 2 і так далі. Якщо у учасника дослідження випадало число 6, йому виплачували 15 доларів.

Також всі учасники дослідження пройшли спеціальний інтелектуальний тест, за допомогою якого дослідники з’ясували розумові здібності кожного. Так, за підсумками спостереження, фахівцям вдалося помітити, що люди з найвищим показником інтелекту, були менш схильні до брехні заради вигоди. Ті ж, у кого розумові показники були нижче, – частіше брехали заради виграшу.

Фахівці пояснили це тим, що, найімовірніше, більш розумні люди усвідомлювали наслідки свого вчинку, в тому випадку, якщо їх брехня відкриється.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button