Поради

Незвичайні ідеї для весільних запрошень

Весілля — особливий день у житті кожного з нас. Тому кожна деталь цієї події має відповідати її статусу та підкреслювати її особливість. Одним з аксесуарів, на які потрібно звернути особливу увагу є весільні запрошення, які є не тільки офіційним засобом комунікації, а й задають атмосферу свята у ваших гостей. Саме тому до оформлення весільних запрошень варто підійти творчо, та зацікавити майбутніх гостей вашим святом задовго до його початку.

Запрошення з тисненням

Традиційний варіант: якщо ваше весілля планується у класичному стилі, то запрошення з тисненням ідеально доповнить загальну картину свята. Стримані кольори, чітка фактура та акуратні шрифти гармонійно доповнять картину вишуканого весілля. Ознайомитись з варіантами такого запрошення можна на сайті типографії DPI.

Тематичні запрошення

Тренд останніх років — тематичні весілля. І задати тему вашого свята допоможуть запрошення, дизайн яких відповідає обраній вами темі свята. Дизайн можна розробити самостійно, або звернутись до дизайнерів типографії DPI, які мають досвід створення тематичних весільних запрошень.

Запрошення-пазл

Цікавий варіант — запрошення у вигляді пазлу, яким можна підігріти додатковий інтерес у ваших гостей. Таке рішення точно не потрапить до списку “стандартних” і гарантовано підніме інтерес гостей до вашого весілля.

Кнопка «Наверх»
Закрыть