Різне

Незвичайні торти для яскравого свята

ynezvychainyi_tort_resized

Звичні, без родзинки кондитерські вироби вже не викликають у нас, дорослих, того хвилюючого, трепетного почуття в очікування «солодкого до чаю», яке було в дитинстві і змушувало з нетерпінням чекати кожного свята.

Сьогодні для створення яскравої святкової атмосфери та внесення якоїсь родзинки потрібні незвичайні торти, що відрізняються від того, що буває у всіх. Адже що може здивувати і порадувати гостей, та й самих винуватців торжества, більше, ніж поїдання смачного торта з оригінальним дизайном. Цей захоплюючий захід запам’ятається надовго, залишить виключно приємні враження.

Свою допомогу в підготовці святкових заходів пропонує портал “Гірко”. Тут ви зможете переглянути та вибрати , повний перелік яких знайдете у каталозі. Ви можете замовити незвичайні торти для дітей і дорослих, а також підібрати відповідні варіанти для весіль, днів народжень, ювілеїв, корпоративних заходів, тематичних вечірок, професійних і календарних свят.

Різноманітність пропонованих кондитерами способів і засобів дизайнерського оформлення тортів дозволяє реалізувати будь-яку незвичайну ідею для святкового десерту. І тут найбільш відповідним матеріалом їстівної обробки є цукрова мастика.

Незвичайні торти з мастики

Мастика дозволяє створювати справжні солодкі скульптури, точно копіювати форми і кольору, відображати заданий стиль кондитерського виробу, передавати характер торта. А це є запорукою успішного виготовлення незвичайних дизайнерських рішень.

Завдяки таким кулінарним можливостям торти з мастики можуть набувати вигляду тварин, предметів, рослин, будівель, машин, людей і всього, що здатний передати кондитер-художник за допомогою «солодкого пластиліну». Так з’являються на світ дивовижні їстівні шедеври: ніжні весільні десерти, елегантні солодощі для жінок, строгі торти для чоловіків, яскраві дитячі тортики, гумористичні і екстравагантні кондитерські сюжети, класичні рішення і неординарні продукти модернізму.

Уявіть тільки, як зрадіє такому незвичайному подарунку господар свята. А яке враження справить креативний торт з мастики на гостей!

Так що не пропустіть можливість перетворити стандартний святковий банкет в жваве, яскраве торжество. Замовте свій індивідуальний торт, який стане «цвяхом програми».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button