Здоров'я

Нікель у популярному планшеті викликав алергію у дитини

 

У вас з’явилася незрозуміла висипка? Перевірте свій IPad. Виявляється, популярний планшетний комп’ютер може містити нікель і тим самим спровокувати алергічну реакцію, повідомили американські медики.

foto_cikavosti_14.07.2014-07

Відомо, що вміст нікелю в особистих електронних пристроях, таких як телефони і ноутбуки, може викликати алергію у користувача. В цей раз такий випадок був зафіксований при використанні IPad компанії Apple. У 11-річної дитини з Сан-Дієго з’явився висип, після чого він пройшов лікування у місцевій лікарні. Під час лікування медики не могли встановити причину висипаня. Після перевірки планшета виявилося, що його зовнішнє покриття містить нікель. Алергопроби показали, що саме на цей компонент у дитини алергія.

Читайте також: Планшети заважають соціалізації дітей 

IPad був куплений батьками хлопчика в 2010 році. Залишається невідомим, чи це поодинокий випадок, або інша продукція Apple може містити алергічний метал. Компанія Apple поки не дала ніяких коментарів.

Медики пояснили, що висип від нікелю не представляє загрози для життя, але може викликати серйозні незручності. Висипання потребують лікування стероїдами і антибіотиками, стверджує дерматолог дитячої лікарні. Із-за висипання 11-річний хлопчик змушений був пропустити кілька днів школи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button