Здоров'я

Паприку визнали спецією, яка захищає від раку

Вона також здатна зменшувати ймовірність виникнення серцевих хвороб

Британські вчені дійшли висновку, що паприка захищає від раку. Крім того, згідно з даними фахівців, вона також знижує ймовірність виникнення серцевих хвороб.

Image by Barbara Rosner from Pixabay

“Коли справа доходить до основних причин смерті в усьому світі, перше місце в їхньому списку займають рак і хвороби серця. Зверніть увагу на паприку. Ці прянощі з сушеного перцю Capsicum annuum мають властивості, що захищають від виникнення небезпечних патологій “, – поділилися дослідники.

Крім того, фахівці з’ясували, що наявністю в раціоні паприки можна вплинути на рівень “поганого” холестерину, здатного провокувати атеросклероз. Також каротиноїд капсантин, яким багата паприка, підвищує концентрацію “хорошого” холестерину, який виступає в ролі чистильника судин, а також сприяє звільненню їх від холестеринових бляшок.

Крім іншого паприка має в складі з’єднання, які і надають ефект захисту від раку. Так, її компоненти, серед яких бета-каротин, лютеїн і зеаксантин, протидіють окислювальному стресу, здатному провокувати онкологію. Речовини паприки, в свою чергу, можуть пригнічувати ріст і виживання ракових клітин. В одному з досліджень було доведено, що у жінок, які споживали паприку на 25-35% зменшувалися ризики захворіти на рак молочної залози.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button