Земля

Норвегія відкриває секретні місця для любителів інопланетян

Уфо-туризм користується серед мандрівників все більшою і більшою популярністю. Мова йде про відвідування місць, де були помічені або постійно спостерігаються непізнані літальні об’єкти. Таких місць в світі, як виявилося, більш ніж достатньо.

21-05-15-foto-600x439-1

Особливо їх багато в Норвегії. Уфологи всього світу ламають голову над тим, чим же так приваблює інопланетян ця країна, адже НЛО тут бачать мало не кожен день, а тисячі громадян цієї країни присягаються, що, хоча б раз вступали в контакт з прибульцями.

Тепер влада Норвегії вирішили дати потужний поштовх уфо-туризму відкривши для мандрівників місця, оповиті інопланетною містикою і таємницею. У цій країні на сьогоднішній день створено відразу кілька уфо-туристичних напрямків.

Читайте також: 

А все почалося ще з п’ятдесятих років минулого століття, коли всі засоби масової інформації вибухнули сенсаційною інформацією про аварію на острові Шпіцберген літаючої тарілки і знайдених на місці катастрофи тілах прибульців. Повідомлялося, що космічний корабель був виявлений військовими навесні 1946 року. У 1952 році німецька преса писала, що практично там же розбилося ще одне НЛО і на місці події були виявлені тіла семи інопланетян.

Ще одне місце в Норвегії, яке рекомендується відвідати всім любителям непізнаного – це долина Хессдален, де НЛО регулярно спостерігають ще з 1930-х років. Загалом, шанси зустріти непізнаний літаючий об’єкт в Норвегії у туристів неймовірно великі. Що називається, «без інопланетянина в голові» звідси не поїде ніхто!

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть