Здоров'я

Фахівці розробили прилад, що допомагає боротися з шумом у вухах

Новий пристрій, який стимулює мову, може стати новим способом боротьби з шумом у вухах, кажуть експерти з Національного університету Ірландії. Ґаджет, відомий як MuteButton, повинен використовуватися всього 30 хвилин в день і призначений, щоб допомогти мозку позбутися від стану фантомного шуму.

5c46d5a6cf62e90b35e588584ee91343

Система включає в себе навушники і елемент, що нагадує льодяник, який розташовується на язику і стимулює його за допомогою розслаблюючій музики і звуків природи, які відіграють через навушники, підключені до генератора розміром з мобільний телефон. Результати клінічних випробувань показали, що даний метод може зменшити шум у вухах в середньому на 40%.

Вважається, що 7% чоловіків і жінок страждають від шуму у вухах у певний момент свого життя. При цьому 1 з 100 чоловік переживає серйозні зміни якості життя, що часто буває пов’язане з депресією, проблемами на роботі і у відносинах і, в окремих випадках, з самогубством. Хоча досі точно не відомо, що викликає даний шум, одна з теорій свідчить, що коли деякі звуки більше не можуть бути почуті, мозок компенсує це і створює фантомний шум.

Читайте тіакож: 

Пристрій MuteButton призначений для того, щоб поступово тренувати мозок через нерви в язику і зменшити гучність шуму у вухах. Стимулятор розташовується між губами і створює м’який струм, щоб стимулювати нерви в синхронізації зі звуком, відтворених через навушники. Кожни пристрій конфігурується для пацієнта відповідно зі слуховими тестами, проведеними лікарем. Ідея полягає в тому, що мозок починає поступово знижувати кількість відтворюваних ілюзорних звуків у вухах, які не пов’язані зі стимуляцією, відчутною язиком.

В ході дослідження нова система була протестована на 60 людей, які мали дзвін у вухах протягом більше шести місяців. Пацієнти використовували пристрій протягом 30 хвилин в день протягом 10 тижнів у комфорті власного будинку або іншій розслаблюючій обстановці на вибір. Результати показали, що дзвін у вухах був зменшений на 42%.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments