Технології

Нова система розпізнавання осіб працює на відстані до 1 км

Нова система розпізнавання осіб, яку розробили на замовлення Міністерства оборони США, працює на відстані до 1 км. Поки її будуть використовувати під час наземних операцій, але надалі систему запровадять і для авіаційної розвідки.

Міністерство оборони США представило портативний пристрій для розпізнавання осіб, здатне ідентифікувати обличчя на відстані до 1 км. Його будуть використовувати на «особливо небезпечних територіях», де присутність військових «небажано».

Проєкт під назвою «Вдосконалене тактичне розпізнавання осіб на відстані» розпочався в 2016 році. На початку 2020 року, після трьох етапів розробки, дослідники представили робочий прототип для серійного виробництва. У Міністерстві оборони відзначають, що розробка пристрою триває, але відмовляються від подальших коментарів.

Як повідомляє видання New Scientist, військові вже отримали перший прототип пристрою, який може розпізнавати обличчя на відстані від 650 м до 1 км. Дослідники впевнені, що це підвищить “тактичну поінформованість про ситуацію і дозволить ідентифікувати особи без потреби наближатися до них».

При цьому пристрій можна переносити, тому, що він невеликого розміру, ваги і потужності. Поки систему використовують тільки під час наземних тактичних операцій, проте надалі його запровадять і для авіаційної розвідки і захоплення цілей з повітря.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button