Авто

Нові можливості для продавців Avtopro.ua

Робота команди Avtopro.ua щодня ведеться в декількох напрямках:

  • Щодня здійснюється оптимізація процесів, підтримується їх функціональність і швидкість дії;
  • Проект розвивається в рамках маркетингу, забезпечується впізнаваність бренду, постійно залучаються нові користувачі, проект розширюється в інші країни;
  • Функціонал незмінно оновлюється. За 8 місяців поточного року відпрацьовано 20 двотижневих спринтів, командою виконані понад 2000 задач, оброблено 7000 звернень службою підтримки.

Як відбувається оптимізація проєкту

Залучаються нові користувачі, зростає трафік. Показники зростання на сьогодні становлять 47% у порівнянні з вереснем. Зростання трафіку тягне навантаження на сервіс, але при збільшеному навантаженні команді майданчика вдалося оптимізувати систему, не виходячи за межі допустимого бюджету. Це забезпечило стабільність швидкодії сайту. Крім того, вдалося знизити швидкість завантаження сторінок з 12 до 4 секунд. Планується вивести це значення до 2-3 секундам.

Введено алгоритми, які значно збільшать конверсію продавців, які оплачують кліки. Тому у них майже не буде конкуренції з тими продавцями, що не ставлять своїм завданням активні продажі на Avtopro.ua Останніх, це буде стимулювати більш активно представляти свої пропозиції.

Разом з Приватбанком майданчик реалізувала механізм, що дозволяє запам’ятовувати дані платіжної карти і використовувати їх з метою автоматичної оплати послуг на Avtopro.ua. Таким чином, буде забезпечуватися автоматичне списання грошей з карти продавця, якщо на його рахунку, на майданчику буде недостатньо грошей на абонплату або кліки. Гроші з картки можуть списуватися автоматично, і будуть зараховуватися на рахунок Avtopro.ua. Така процедура абсолютно безпечна, оскільки Avtopro.ua на своєму боці не зберігає інформацію картки продавця, а користується тільки згенерував ключем, що видається банком. Цей ключ може використовувати тільки Avtopro.ua.

Введення поняття «валюта продажу»

В рамках боротьби з нечесною конкуренцією, маніпуляціями курсом валют і необхідності формувати прозорий механізм цін для кінцевого покупця введено поняття «Валюта продажу». Механізм конвертації і відображення валюти був перероблений. Тепер, якщо продавець з України представляє прайс в USD, то за курсом продавця ціни на майданчику будуть переводитися в валюту продажу, тобто в українські гривні. Це зручно для покупців, оскільки вони будуть бачити реальну вартість товарів. Якщо покупець встановив в настройках відображення цін в євро, то валюта UAH буде переводитися в валюту відображення – EUR за міжбанківським курсом. У цьому випадку покупець буде точно розуміти, скільки євро йому буде потрібно на покупку потрібного товару.

Адміністрація майданчики звертає увагу продавців на той факт, що національна валюта є єдиним законним засобом для будь-яких розрахунків, що може використовуватися в межах країни.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button