Авто

Новий Opel Insignia

Insignia другої генерації з’явиться через рік – з рафінованими турбодизелями і 8-ступінчастим «автоматом». Помітні метаморфози готують дизайнери: розтягнутий кузов ще сильніше уподібниться купе. Новинка пошириться по планеті, і імен у неї буде багато – Opel, Vauxhall, Buick …

27-10-15-foto-600x397-2

Прототип прийдешньої Insignia другого покоління знову потрапив в об’єктив камери фотошпигуна, але таємниці свого дизайну, крім спадаючої лінії даху, яка уподібнить новинку купе, так і не розкрив – закамуфльований на совість! Тим часом деякі подробиці оповістило британське видання Autocar, яке опублікувало зображення.

Новинка змусить себе чекати ще рік – у кращому випадку дебют прогримить на осінньому мотор-шоу в Парижі або на Женевському автосалоні – 2017. Як не крути, це раніше, ніж ще недавно стверджували інсайдери. Цікаво, чи піде до цього часу на спад дизельгейт, чи зміниться недовірливе ставлення різних організацій і деяких клієнтів до двигунів на солярці? Адже опелевці готують нові економічні і рафіновані дизельні «четвірки» об’ємом 1,6 л (136-170 к.с.) в парі з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, які прийдуть на зміну сучасним 2,0-літровим моторам CDTi і «шестиступінчистим». До речі, запчастини до різних моделей Opel можете придбати на сайті http://klan.com.ua/.

В основу Insignia ляже платформа Epsilon другого покоління, значно легша і із збільшеною колісною базою на цілих 100 мм, приблизно до 2 837 мм. За деякими даними, автомобіль втратить кузов седан і залишиться при ліфтбек і універсалі.

27-10-15-foto-600x397-1

Через рік-півтора Ford Mondeo і Volkswagen Passat прийдеться зіткнутися як мінімум з красивим суперником. Обізнані джерела стверджують, що дизайнери Opel надихаються сміливістю шоу-кара Monza. У нього Insignia і запозичить стилістичну концепцію.

За деякими даними, оснащення новинки помітно «підтягнеться» – зокрема, з’явиться проекційний дисплей. Більш глибокий і широкий багажник зрівняється за корисного об’єму з «трюмом» Skoda Superb (565 л).
Інтереси Insignia другого покоління залишаться глобальними. У Європі його будуть знати як Opel, а у Великобританії – під звичним брендом Vauxhall. Після прибуття в Штати «німець» змінить фірмову «блискавку» на логотип Buick, а ім’я – на Regal. Найімовірніше, новинку десантують і в Австралію – як Holden.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button