Ґаджети

OnePlus 5 може стати найдорожчим смартфоном компанії

Майбутній OnePlus 5, реліз якого очікується в найближчі тижні, може стати найдорожчим смартфоном компанії за всю її недовгу історію. Про це в четвер, 18 травня, пише AndroidAuthority з посиланням на джерела, близькі до виробника. За даними видання, рекомендована вартість новинки в роздробі складе не менше 650 доларів за версію в базовій конфігурації.

Передбачуване підвищення вартості майбутнього флагмана китайської компанії, чия продукція традиційно відрізнялася відносною доступністю, журналісти пов’язують з намірами вендора обладнати OnePlus 5 по останньому слову техніки. Стверджується, що в основу підготовленого смартфона ляже процесор Snapdragon 835, що працює на базі 8 ГБ оперативної пам’яті.

За наявними відомостями, OnePlus 5 також може отримати подвійну камеру і 128 ГБ постійної пам’яті в базовій конфігурації. Крім того, зазначає AndroidAuthority, цього року виробник планує відмовитися від дисплеїв з роздільною здатністю Full HD на користь матриць з більш високою щільністю пікселів. Це рішення може бути продиктовано підтримкою смартфоном технологій віртуальної реальності.

Натхнення: androidinsider.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button