Здоров'я

Онкологи перерахували найпоширеніші фактори розвитку раку

Якщо людина їсть 12 ложок цукру щодня — це гарантовано призведе до ожиріння, що, своєю чергою, відноситься до фактора розвитку раку.

Онкологія або як її ще називають рак — це група пухлин, які ростуть з клітин шкіри й слизових оболонок. Інша назва, саркома, належить до злоякісних пухлин м’язів, кісткової тканини, а також жирової клітковини. Онкологічні хвороби являють собою великий і різнорідний клас захворювань.

 

Що ж призводить до захворювання? Вчені назвали кілька найпоширеніших причин і факторів.

Тютюновий дим

У тютюновому димі міститься понад сім тисяч хімічних з’єднань, причому 70 з них провокують онкологічні хвороби, підкреслюють фахівці «Eat This, Not That!». Рак може виникнути навіть при пасивному курінні.

Солодощі

Крім іншого шкідливою звичкою, здатною привести до раку, була також названа звичка вживати солодке у великих кількостях. Так, згідно з даними джерела, якщо людина їсть 12 ложок цукру щодня — це гарантовано призведе до ожиріння, що, своєю чергою, відноситься до фактора розвитку раку.

Перероблене м’ясо, сидячий спосіб життя …

Також розвинутися злоякісна пухлина може і з огляду на споживання переробленого м’яса і смаження продуктів на відкритому вогні.

Ще до онкології може привести споживання їжі з багаторазових пластикових контейнерів, малорухливий спосіб життя, вплив сонячних променів і запалення.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button