Інтернет

Онлайн-сервіс, який точно стане в нагоді кожній людині

Онлайн-сервіс, який точно стане в нагоді кожній людиніЯкі тільки інтернет- проекти не впроваджуються стартаперами. Далеко не всі вони приносять прибуток або стають популярними. Але ресурс PeePee.kz однозначно стане дуже затребуваним. У ньому зібрана інформація про існуючі суспільні туалети Алмати.

Користувачі можуть приєднатися до соціального проекту, додавши невідомі точки на карту. Завдяки цьому, база туалетів розшириться, що позитивно позначиться на забезпеченні людей важливою інформацією. Подібні сайти вже існують у Великобританії (ідею назвали Великою британською картою громадських туалетів), Австралії (містить дані про 14 000 об’єктів ) і т.д. Свій сайт запустили в Росії (для Москви). У каталозі є відомості про 215 туалети.

На даний момент існує два варіанти сервісу PeePee: для звичайних користувачів – за адресою peepee.kz і для власників мобільних пристроїв – m.peepee.kz. Людям доступні не тільки точні координати туалету, але і докладна інформація про нього (вартість обслуговування, рівень комфортабельності).

Скористатися інтернет- картою туалетів Алмати може будь-хто – як житель міста, так і приїжджий турист або відряджений фахівець. У найближчому майбутньому буде викладено для скачування мобільний додаток.

Спочатку, проект PeePee був продемонстрований під час проведення HackDay – 2013 і отримав масу позитивних відгуків. З розробником сервісу Ельдар Курмангаліева можна зв’язатися за допомогою e-mail – webmaster@peepee.kz. Якщо у вас є цікаві пропозиції, озвучте їх.

Натхнення: wapstat.info


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button