Здоров'я

Операція з гіменопластики: корисні поради

Бажання відновити цілісність дівочої пліви може з’являтися з багатьох причин. Основні чинники – це релігійні переконання, особливості традицій кожної національності, моральні принципи. Нерідко жінки, які зазнали насильства в юному віці, вдаються до такого методу, як операція. Вона називається гіменопластика. Якщо ви націлені провести процедуру рефлораціі, то зверніть увагу на деякі описані нижче поради.

28-11-14-foto-cikavosti450x223-1

Обов’язкові попередні обстеження

Дуже важливо до проведення гіменопластики здати одні з найголовніших першочергових аналізів. Вам, безумовно, необхідний загальний, біохімічний, на згортання, а також специфічні аналізи крові: на RW (сифіліс), ВІЛ-інфекцію, гепатити груп B і C. З додаткових досліджень можна зробити електрокардіограму. Якщо перед операцією виявлять запальні процеси в піхві або на шийці матки, придатках, полікістоз яєчників, а також молочниця, будь-які дерматологічні проблеми, герпес, лишай, кондиломи та багато іншого, то восстановление девственности проводити не варто до остаточного одужання.

Мазок на флору в піхві

Таке дослідження дозволяє визначити склад мікроорганізмів, наявність хвороботворних бактерій. Завдяки йому фахівці можуть виявити різні збої у внутрішньому середовищі вагіни, зокрема кандидоз, хламідіоз.

Підготовка: за два дні до оперативного втручання не рекомендовані статеві контакти. Також виключіть спринцювання і застосування різних мазей і косметичних кремів. Мазок не можна здавати під час критичних днів. Перед проведенням ранкових аналізів підмійтеся ввечері теплою водою, не використовуючи мильний розчин або гігієнічні гелі. Справляти нужду не слід за три години до візиту в лабораторію.

Основні методи проведення операції

Перший успішний досвід у цій галузі був проведений вихідцем з Італії, лікарем-гінекологом Бернуллі в 1962 році, а пацієнткою стала його рідна дочка. Слід зазначити, що відновлення невинності може бути двох видів:

  • короткочасне: зшивання країв пліви;
  • довгострокове: хірургічне втручання більш складного рівня, яке передбачає формування не тільки фрагментів гімена, але і вагінальних тканин.

Слід зазначити, що операцію проводять, як правило, під загальним наркозом, але легкі маніпуляції такого типу можуть здійснюватися за допомогою місцевої анестезії. Терміни відновного періоду залежать від багатьох факторів, зокрема від складності процедури.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button