Людина

Експерти назвали ТОП-5 головних помилок при заняттях фітнесом

Експерти назвали головні помилки, які заважають досягти бажаного ефекту при заняттях фітнесом. Фахівці склали ТОП-5 головних помилок початківців, а також розповіли, як зробити тренування дієвішим.

Тренування до знемоги

Багато новачків вважають, що, якщо під час заняття не зійшло «сім потів», а тіло не ломить від болю — значить результату не буде. Експерти ж вважають подібну позицію помилковою. Така тактика призводить до швидкої втрати сил і, як наслідок, зниження мотивації. Саме тому рекомендована частота відвідувань фітнес-клубів 2-3 рази в тиждень, при цьому розмір навантаження краще обговорити безпосередньо з тренером.

Самостійні заняття

Людині, яка не має відповідної освіти і досвіду, складно скласти грамотний комплекс вправ, який залучить всі групи м’язів і був би ефективним, безпечним і дієвим. Саме тому для того, щоб тренування проходили без ексцесів і були дійсно корисними для здоров’я, варто проводити їх під керівництвом тренера.

Недотримання дієти

Головним принципом дієвості фітнесу є переважання витрат енергії над її надходженням. Якщо після занять заповнювати витрачені калорії різноманітними «смаколиками», чи використовувати їх в якості заохочення за виконану роботу, то ефекту від занять можна і зовсім не дочекатися.

Відмова від розминки

Брак часу або відсутність бажання робити розминку загрожує розтягненнями і травмами, що, в свою чергу, призведе до тривалих перерв у заняттях з метою відновлення. Крім того, розтяжка допомагає уникнути болю в м’язах після активних тренувань, тому фахівці рекомендують не забувати робити в кінці кожного заняття.

Ігнорування силових тренувань

Оскільки кардіотренування допомагають спалювати більше калорій, ніж силові, останніми часто нехтують. Експерти звертають увагу на те, що важливі обидва види навантажень, тому, що в першому випадку активне спалювання жиру йде тільки безпосередньо під час тренування, а в другому – ще протягом 1,5 дня.

Кнопка «Наверх»
Закрыть