Всесвіт

Опубліковано перше відео з посадкового модуля місії «Чандраян-3»

Поверхню Місяця зняла камера на борту посадкового модуля.

Індійська організація космічних досліджень (ISRO) опублікувала відео з кадрів, знятих посадковим модулем «Вікрам» місячної місії «Чандраян-3» після відділення від автоматичної космічної станції. На знімках видно поверхню Місяця і далека Земля.

Відео з посадкового модуля місії «Чандраян-3». Відео: ISRO

У четвер 17 серпня посадковий модуль відокремився від станції і почав автономний рух. «Вікрам» на борту якого знаходиться місяцехід повинен вийти на нижчу орбіту навколо Місяця і зробити м’яку посадку 23 серпня.

Щоб допомогти модулю вийти на спадну траєкторію до поверхні Місяця, ISRO спланувала процес розгону, який спричинить за собою контрольоване зниження швидкості корабля. Цей маневр допоможе вивести космічний корабель на орбіту в 30 км від поверхні супутника.

Ракета-носій з автоматичної міжпланетної станцією «Чандраян-3» на борту успішно стартувала 14 липня з космодрому на острові Шріхарікота. Це третя індійська місячна місія і друга спроба цієї країни зробити м’яку посадку на поверхні супутника. У 2019 році зв’язок з посадковим модулем станції «Чандраян-2» була загублена на фінальному етапі місії, і він розбився під час приземлення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button