Здоров'я

Ожиріння і діабет пов’язані з поширенням телевізорів і комп’ютерів?

Епідемії ожиріння і діабету, які вже охопили багаті країни, незабаром можуть прийти і в небагаті держави, повідомляє La Voz de Galicia в статті, написаній журналістами видання за матеріалами Europa Press.

“Виявлено кореляцію між зростанням числа телевізорів, автомобілів і комп’ютерів у приватній власності і зростанням захворюваності на діабет і ожиріння в країнах з низьким і середнім доходом”, – публікує газета висновки дослідження, озвучені в Canadian Medical Association Journal.

ozyrinia_diabet_450

Керівник роботи Скотт Лір (університет Саймона Фрейзера, Ванкувер) описує цікаву закономірність: “Ми не виявили в країнах з високим доходом ніякої тенденції, яка пов’язувала б володіння побутовою технікою і ожиріння або діабет. Але [в інших країнах] тісний зв’язок є, і він тим більший, чим нижчий рівень доходів у країні”.

Наприклад, схильність до ожиріння зросла на 3,4 % серед тих, хто не мав телевізора, автомобіля або комп’ютера, і на 14,5 % – серед власників цих трьох речей. Інформацію зібрали у 17 країнах, від Канади до Зімбабве.

Вчені також виявили: у бідних країнах у власників телевізора, автомобіля і комп’ютера фізична активність знижена на 31 %, а об’єм талії більше на 9 см в порівнянні з тими, хто цих речей не має.

Але чому ж у багатьох країнах зв’язок не виявлено??? Вчені припустили, що автомобілі і електроніка вже встигли зробити негативний вплив на здоров’я.

Натхнення: inopressa.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button