Всесвіт

Контакт з інопланетянами відбудеться в 2040-му

Дослідники космосу вийдуть на контакт з представниками позаземних цивілізацій до 2040 року. Таку заяву зробив американський учений, співробітник Дослідницького агентства з пошуку позаземних цивілізацій Сет Шостак.

«Ми проведемо ряд досліджень і вийдемо на контакт з інопланетянами приблизно через два десятки років. Ми займаємося моніторингом, можливо, мільйонів зоряних систем», – заявив Шостак в ході симпозіуму програми передових та інноваційних концепцій НАСА в Університеті Стенфорд.

inoplanetyany_450

Учений відзначив також, що навколо кожної п’ятої зірки обертається як мінімум одна планета з умовами, придатними для життя. Таким чином, в галактиці можуть існувати десятки мільярдів планет, схожих на Землю.

На думку Шостака, якщо на одній з планет дійсно існує життя, а рівень розвитку такої планети схожий зі земним, то її мешканці повинні отримати радіосигнал із Землі і відповісти на нього. В іншому випадку, земні вчені самі вловлять електромагнітний сигнал інопланетної цивілізації.

Свої висновки вчений засновує на даних, отриманих за допомогою астрономічного супутника НАСА «Кеплер». Аналіз отриманої супутником інформації дав дослідникам привід припустити можливість життя на інших планетах в галактиці Чумацький Шлях.

Супутник НАСА «Кеплер» був запущений в 2009 році з метою пошуку схожих на Землю планет поза Сонячною системою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button