Здоров'я

Секс на одну ніч підходить тільки певному типу людей

Випадкові статеві зв’язки можуть бути корисні з точки зору підвищення самооцінки і ступеня задоволеності від життя. Секс бореться з депресією і тривогою, але найкраще це працює з чоловіками-сексистами, схильними до маніпуляцій, нарцисизму.

Це показало дослідження 370 студентів, яке тривало 9 місяців. Вчені запитували учасників про їх ставлення до сексу, про поведінку і загальне самопочуття. Фахівців цікавило ставлення до випадкових статевих зв’язків, скільки разів у учасників були разові статеві контакти і який рівень сексуального бажання. Так, люди, які практикували разові зв’язки і отримували від цього задоволення, були занесені в “соціосексуальну” групу.

foto_cikavosti_26.06.2014-06_resized

Люди, що потрапили в цю групу (42%) демонстрували більш високі показники самооцінки та низькі показники депресії в порівнянні з людьми, які не вступали в зв’язок протягом останніх 9 місяців. На думку вчених, люди, відкриті для такого роду відносин і бажаючі їх, відчувають позитивний ефект від сексу.

Читайте також: Ідеальний секс триває десять хвилин

Щоб не жалкувати по ранках, не варто багато пити і слід практикувати лише безпечний секс. Найчастіше почуття провини виникає із-за страху вагітності та зараження статевими інфекціями. У цілому люди, що йдуть на подібні контакти, є экстравертами. Вони шукають нових відчуттів, імпульсивні, нетрадиційно дивляться на деякі речі, ліберальні, мало вкладають в романтичні відносини і частіше зраджують. У чоловіків зовні це виражається у фізичній силі, привабливості.

А от Університет Огайо, який проводив раніше дослідження цієї теми, з’ясував: випадкові зв’язки можуть привести до депресії і навіть довести до самогубства (ризик підвищувався на 18%). У свою чергу, Університет Еморі встановив, що така форма відносин більше влаштовує чоловіків, а жінки в два рази частіше мають оргазм з постійним партнером.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button